İnsan Kaynakları

Dinamik ve yenilikçi yapımız ile büyümenin ve hedeflere ulşamanın en önemli yolunun güçlü ve kaliteli insan kaynakları yönetimi olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle enerjisi yüksek, kurum kültürüne uygun,bilgi,beceri ve yetkinlik sahibi adaylarla çalışmayı hedefliyoruz. Tüm adaylar için objektif değerlendirmeler ışığında nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütüyoruz.

Awesome Image

Unicollect'te Kariyer

Alacak tahsilatı ve yönetimi alanında hızla büyüyen şirketimizde çalışanlarımıza kariyer ve gelişim fırsatları sunmayı çok önemsiyoruz. Çalışanlarımızı bilgi,tecrübe ve potansiyeline uygun doğru pozisyonlara yerleştiriyoruz. Bire bir mentorluk desteği ile kişiye özel kariyer planlaması belirliyoruz. Kişisel ve profesyonel gelişimleri için temel oryantasyon eğitimi ile sınırlı kalmayıp, ihtiyaç alanlarını belirleyip sürekli eğitim faaliyetlerini destekliyoruz.. "Kendi Yöneticini yetiştir"politikası ile açık pozisyonları öncelikle Şirket içinde duyurarak kariyer ve terfi imkanları yaratıyoruz.

Awesome Image

Unicollect'te Yaşam

Mutlu ve başarılı çalışanlar için çalışan ihtiyaçlarını önemseyen ofis alanı Çalışanların kişisel ve profesyonel gelişimini ,memnuniyetini odak noktası alan Uzman yönetici kadrosu ile katılımcı takım çalışmasını destekleyen bir çalışma yaşamı sunuyoruz.

Awesome Image

Açık Pozisyonlarımız

Şirketimizde yeni mezun ve deneyimli çalışanlar için birçok fırsat var. Siz de aramıza katılmak ister misiniz?

Kariyer Aydınlatma Metni için tıklayınız

“Unicollect’e ilettiğiniz İş Başvuru Formunda Yer Alan “Kendinizi Tanıtın” Bölümünde referans bilgileri yer almaktaysa, referansları bilgilendirme yükümlülüğü çalışan adayına aittir”

Awesome Image
1